December 5, 2020

TYLKO PEWNE AUTA Z NIEMIEC!

* Oferta * Opinie * Namiary *

Auto-Arek Łapino

auto arek jodłowno logo

KONTAKT

Wszystkich zainteresowanych zakupem używanych samochodów z Niemczech w naszej firmie Auto-Arek Łapino zapraszamy serdecznie do zapoznania się bliżej z naszą pełną ofertą. Zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług i jesteśmy zawsze dostępni dla naszych klientów. Jeżeli chcesz skorzystać z naszej obsługi skontaktuj się z nami, by umówić się na spotkanie!

Siedziba naszej firmy znajduje się w miejscowości Łapino położonej w województwie pomorskim. Można do nas dojechać bez problemu z Gdańska i okolicznych miejscowości. Swoje usługi kierujemy nie tylko do klientów z województwa pomorskiego, ale również z innych regionów Polski – zapewniamy transport samochodów, dlatego nie musisz obawiać się o odległość.

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do soboty – niedziele są nieczynne. Aby spotkać się z nami, prosimy o wcześniejszy telefon do nas, aby umówić się na dogodny termin, ponieważ nie zawsze jesteśmy dostępni w naszej siedzibie.  Jeżeli chcesz skorzystać z naszej oferty, nie czekaj. Zapraszamy serdecznie do nas!

Auto-Arek Łapino, ul. Sienkiewicza 37

Zadbane i bezwypadkowe auta z Niemiec.

Transport & Finansowanie

telefon kontaktowy: 888 306 823

Oferta:

auto-arek car 9

Oferta:

auto-arek car 8

Oferta:

auto-arek car 7

Oferta:

auto-arek car 6